Prodej vlasů a příslušenství na prodlužování vlasů

Hlavní činností firmy VEHEN s.r.o. je prodej evropských vlasů, východoevropských vlasů a  příslušenství pro prodlužování vlasů. Dodáváme velmi kvalitní vlasy do mnoha kadeřnictví u nás i v zahraničí.

Vlasy pocházejí z výkupů různých států Evropy, jsou různých barev, struktur, délek, ale i kvalit. Platinové blondýnky mají vlastní vlasy po pás jen vyjímečně, protože se jim odbarvené vlasy ulamují a ničí mnohem více, než vlasy v přírodních barvách a to zejména žehlením, fénováním a používáním nesprávné kosmetiky. A takto to funguje u každého odbarveného vlasu.

Snažíme se odbarvovat vlasy z co nejkvalitnějších vlasů, aby Vám vydržely co nejdéle. Ceny za bělené a tónované vlasy jsou uvedené již včetně příplatku za bělení. Žádný další příplatek za odbarvování vlasů neúčtujeme.

Naše společnost vyvinula vynikající keratin pod názvem Ultra profi keratin, který stojí za to vyzkoušet, změny barvy keratinu - lehké nažloutnutí apod. nejsou na škodu. Prameny drží velmi dobře.

Prameny připravujeme na metody keratin ve formě kostiček, micro ring a trubičky ve formě válečků s použitím tvrdého keratinu.

Objednávat můžete na tel. 733 365 883 od po-pá do 18 hodin.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace